:::: MENU ::::

Tinklaraštis

  • 2015/05/13
  • 0
Straipsniai

Meistras Sju Mintanas (Xu Mingtang): Džun Juan Čigongas – trijų energijos lygmenų praktika

Kai mes atliekame kasdieninius darbus ar vykdome mokslinę veiklą, veikia priekinė mūsų smegenų dalis, atsakanti už įprastą mąstymo procesą. Tuo tarpu, kai mes praktikuojame čigongą arba kitas dvasines praktikas, priekinės smegenų dalies veikla lėtėja ir įsijungia galinė smegenų dalis.

Jeigu žmogus nepraktikuoja jokios sistemos, padedančios kaupti energiją, energija yra išnaudojama ir žmogus pradeda senti bei silpti. Tuo momentu, kai energijos nepakanka gyvybinėms organizmo funkcijoms palaikyti, ištinka mirtis.

Skaityti toliau

  • 2013/10/30
  • 0
Straipsniai

Mokymasis Džun Juan Čigongo mokykloje

Mokymai Džun Juan Čigongo mokykloje vyksta pakopomis. Ir žinoma, viskas prasideda nuo pirmosios pakopos. Pakopa – tai kelias dienas trunkantis užsiėmimų ciklas. Tokius seminarus veda meistras Sju Mintanas arba sertifikuoti instruktoriai, sėkmingai išlaikę egzaminus ir turintys teisę vesti atitinkamas pakopas.

Visų pakopų tikslas – perduoti mokiniams teisingos praktikos kiekvienoje pakopoje metodus. Pakopa – tai ne “įšventinimas į riterius” ar “titulo suteikimas”, tai – teisingų praktikos metodų įsisavinimas.

Skaityti toliau

  • 2013/10/30
  • 0
Straipsniai

Meistras Sju Mintanas (Xu Mingtang)

Meistras Sju Mintanas – Džun Juan Čigongo mokyklos įpėdinis ir pratęsėjas.

Sju Mintanas gimė Kinijos Chenanio provincijoje, žinomo chirurgo  šeimoje.

Oficiali Sju šeimos pareiga – dvasinė Šaolinio vienuolyno apsauga – buvo perduodama iš kartos į kartą. Šaolinio vienuolyne iki šių dienų yra išsaugota Sju Mintano protėvių šventykla.

Nuo ankstyvos vaikystės Sju Mintanas iš savo tėvo mokėsi čigongo meno, kinų medicinos ir kovinių menų. Būdamas keturiolikos metų amžiaus, jis pradėjo savarankišką darbą su pacientais.

Skaityti toliau

  • 2013/10/01
  • 0
Straipsniai

Daoizmas

Geras keliautojas neturi konkrečių planų ir nesiekia atvykti

/Lao Dzė/

 

Daoizmo tėvu ir pačio žodžio „Dao“ autoriumi mailomas Lao Dzė – senovės Kinijos filosofas. Labai nedaug yra žinoma apie patį Lao Dzė – jo gyvenimo istoriją gaubia paslaptis. Sakoma, kad jis dirbo Čou (Chou) valstybės dvare archyvaru ir gyveno tuo pat metu kaip Konfucijus. Konfucijos žavėjosi Lao Dzė ir lygino jį su drakonu, skrendančiu aukštai danguje bei klendžiančiu su vėjais ir debesimis. Manoma, kad vieną dieną Lao Dzė, pasibjaurėjęs politine vietos, kurioje gyveno situacija ir amoralumu,  metė archyvaro darbą ir iškeliavo kaip vienuolis atsiskyrėlis. Skaityti toliau

  • 2013/10/01
  • 0
Straipsniai

Džun Juan Čigongas – paprastasis mokslas apie gyvenimą

Džun juan čigongas – tai žinių ir praktinių metodų sistema, apjungianti fizinius pratimus, meditacijas, darbą su kvėpavimu. Džun juan čigongo metodai skatina žmogaus vystymąsi,  stiprina jo  dvasines jėgas, didina išmintį, padeda suvokti savo gyvenimiškas užduotis ir misiją šiame pasaulyje.

Džun juan čigongas – seniausia iš žinomų čigongo sistemų – įvardinama kaip viena iš perspektyviausių žmogaus vystymosi krypčių. Reguliari čigongo praktika didina žmogaus gyvybinę energiją, stiprina imunitetą, o tai reiškia, kad gerėja bendra sveikatos būklė, ilgėja aktyvaus gyvenimo periodas ir jaunystė, atsiskleidžia užslėpti organizmo rezervai, įgyjami išskirtiniai gebėjimai, didėja atsparumas stresinėms situacijoms.

Džun juan čigongo praktikose žmogus sutelkia dėmesį į savęs pažinimą. Mes užduodame amžinus klausimus: kas esame, iš kur atėjome ir kur einame. Norėdami atsakyti į šiuos klausimus, pasaulį turime matyti kaip vieningą sistemą, kuriai priklauso ir žmogus – čia ir dabar, jo praeitis ir ateitis.

Todėl mes sakome: džun juan čigongas – paprastasis mokslas apie gyvenimą. Čia sąvoka “gyvenimas” apima viską, kas egzistuoja visatoje: nuo mikropasaulio iki galaktikos, ir, žinoma – žmogus, kaip jungiančioji begalinės grandinės dalis.

Šiuo metu mokymuisi yra atviros keturios džun juan čigongo sistemos pakopos.

Pirmosios ir antrosios pakopos mokymuose įsisavinami būdai ir metodai, stiprinantys sveikatą, gerinantys emocinę būseną, stimuliuojantys mąstymo procesus ir didinantys kūrybiškumą. Praktikuojantis šias pakopas žmogus mokosi gyventi harmonijoje su aplinka, atrasti ir panaudoti neatskleistus organizmo resursus.

Trečiojoje džun juan čigongo pakopoje yra galimybė atskleisti ypatingus gebėjimus – intuiciją, matymą trečiąja akimi, ateities numatymą, telepatiją – ir išmokti juos naudoti.

Ketvirtoji pakopa suteikia galimybę suprasti viską, kas gyva – augalus ir gyvūnus – ir mokytis iš jų.

Svarbiausia mokyklos grandis yra Mokytojas (pirmose pakopose – instruktorius).

Sąvoka “mokykla” šiuo atveju reiškia sistemos kompleksiškumą. Mokyklos naujokai praeina kelią nuo atskirų elementų įsisavinimo iki filosofinio visos sistemos supratimo. Tokiu būdu yra suvokiamas pilnas pasaulio vaizdas. Todėl mes sakome, kad džun juan čigongas – tai mokslas ir kompleksinė praktikų sistema.

Džun juan čigongas nėra susijęs nei su ideologija, nei su religija, nei su politika.

Džun juan čigongo sistemą sudaro trys mokymuisi atviros posistemės: saviugdos sistema, gydymas vaizdiniais ir žinių transplantacija.

Džun juan čigongo sistema yra skirta bet kurio amžiaus, profesijos ar sveikatos būklės žmonėms.

Džun juan čigongas yra vientisa sistema. Ji apima visas žmogaus egzistavimo puses: mokymąsi, asmenybės augimą, sveikatinimą, gydymą, o taip pat atsakymų paiešką į amžinus filosofinius klausimus apie visatos evoliuciją, apie žmogaus, kaip visatos dalelės, vietą ir vaidmenį.

Džun juan čigongo sistemos praktikavimas leidžia įsisąmoninti save kaip kosminę būtybę, suvokti savo galimybes, tikslus ir užduotis.

SUSISIEKITE SU MANIMI ! kielatomas@yahoo.com