:::: MENU ::::

Mokymasis Džun Juan Čigongo mokykloje

  • 2013/10/30
  • 0
Straipsniai

Mokymasis Džun Juan Čigongo mokykloje

Mokymai Džun Juan Čigongo mokykloje vyksta pakopomis. Ir žinoma, viskas prasideda nuo pirmosios pakopos. Pakopa – tai kelias dienas trunkantis užsiėmimų ciklas. Tokius seminarus veda meistras Sju Mintanas arba sertifikuoti instruktoriai, sėkmingai išlaikę egzaminus ir turintys teisę vesti atitinkamas pakopas.

Visų pakopų tikslas – perduoti mokiniams teisingos praktikos kiekvienoje pakopoje metodus. Pakopa – tai ne “įšventinimas į riterius” ar “titulo suteikimas”, tai – teisingų praktikos metodų įsisavinimas.

Būtina paminėti, kad perduoti tokio pobūdžio žinias gali tik “gyvas žinių nešėjas”, t.y. meistras arba instruktorius. Knygose ar vaizdo įrašuose neįmanoma aprėpti to, kas neaprėpiama: gyvenimas yra daugialypis ir, ko gero, neišsemiamas. Ir atsakymų į pačius įvairiausius klausimus, iškylančius praktikų metu, neįmanoma sutalpinti į knygas ar vaizdo įrašus. Tam yra Mokykla ir Meistras. Tai – gyva tradicija, sauganti per amžius sukauptų žinių lobius. Ir ši tradicija gyvens tol, kol bus naudinga žmonėms.

O kam tuomet reikalingos knygos ir vaizdo įrašai? Tai – vertinga metodinė medžiaga praktikuojantiems, kuriems gali reikėti ką nors prisiminti ar pasitikslinti. Be to, tai yra puiki pažintinė medžiaga tiems, kurie dar tik planuoja praktikuoti.

Na gerai, pakopą praėjome – kas toliau? Akivaizdu: jeigu gautos žinios nenaudojamos praktikoje, nebus ir jokio rezultato. Reikia suprasti, kad čigongas – tai praktika. Kalbėti galima daug ir įvairiomis temomis, bet jeigu Jūs neįgijote asmeninės patirties, tos kalbos bus bevertės. Įsivaizduokite žmogų, ilgai ir protingai svarstantį apie meilę, bet niekada nejautųsi šio jausmo. Ar Jūs tikėsite jo žodžiais? Tačiau yra ir kitas kraštutinumas, kai praktikuojantis paverčia savo gyvenimą nuolatine praktika, norėdamas kaip galima greičiau pasiekti rezultatų. Bet praktikoje, kaip ir gyvenime, yra tam tikri dėsningumai, kurių negalima pažeisti ar apeiti. Kaip sako Meistras: “Įsivaizduokite, kad mes sukviečiame besilaukiančias moteris ir pasiūlome joms gimdyti po mėnesio. Nieko nebus, todėl kad normalus moters nėštumo laikotarpis yra devyni mėnesiai ir kažin ar būtų protinga kištis į šį procesą”.

Džun juan čigongas – tai vidurio kelio praktika. Arba kitaip – “aukso vidurio”, optimalaus varianto paieškos. Praktikuoti reikia reguliariai ir tuomet rezultatas bus. Nereikia pašvęsti savo gyvenimo vien praktikai, tikslingiau yra naudojant džun juan čigongo praktikas kurti gerą ir laimingą gyvenimą.

Ir vis dėlto, kaip praktikuoti, praėjus pakopą? Mokykloje yra keli praktikos būdai. Pirmiausia, Jūs galite praktikuoti 24 valandas per parą, ko išmoksite jau pirmojoje pakopoje. Tai galima vadinti “fonine” praktika, kuri palaiko esamą lygį. Antra, džun juan čigongo praktikoms būtina skirti specialų laiką. Vertėtų laikytis tokios taisyklės: praktikuoti reikia reguliariai, bet nereikia laikytis griežto režimo. Viskas pasaulyje kinta: metų laikai, oro sąlygos, Jūsų savijauta ir nuotaika, mėnulio fazės, saulės aktyvumas ir panašiai. Todėl ir praktika keisis (jos ilgis, paros laikas, pratimų eiliškumas ir kita). Įsiklausykite į savo kūną ir padarykite taip, kaip tą akimirką reikia jam. Žinoma, pratimų atlikimo metodika visada bus ta pati.

Praktikuoti galite savarankiškai namuose, o galite lankyti užsiėmimus grupėje (žiūrėkite ČIA»).

Taip pat yra tokie praktikos būdai kaip “maratonas” ir “retritas”. Čigongo maratonu mes vadiname ilgalaikę praktiką, besitęsiančią keletą valandų arba keletą parų. Retritu džun juan čigongo mokykloje yra vadinama ilgalaikė praktika (mažiausiai 5 paros) su “pasinėrimu”. Tai reiškia, kad visą dieną (naktį taip pat), Jūs skiriate tik praktikai. Dažnai tokios praktikos vyksta įdomiose energetine ir informacine prasme vietose. Retritus veda meistras Sju Mintanas arba instruktoriai, gavę atitinkamą meistro leidimą.

Visiems laimingo Kelio ir sėkmės praktikoje!

Komentuokite ir Jūs!

SUSISIEKITE SU MANIMI ! kielatomas@yahoo.com