:::: MENU ::::

Meistras Sju Mintanas (Xu Mingtang)

  • 2013/10/30
  • 0
Straipsniai

Meistras Sju Mintanas (Xu Mingtang)

Meistras Sju Mintanas – Džun Juan Čigongo mokyklos įpėdinis ir pratęsėjas.

Sju Mintanas gimė Kinijos Chenanio provincijoje, žinomo chirurgo  šeimoje.

Oficiali Sju šeimos pareiga – dvasinė Šaolinio vienuolyno apsauga – buvo perduodama iš kartos į kartą. Šaolinio vienuolyne iki šių dienų yra išsaugota Sju Mintano protėvių šventykla.

Nuo ankstyvos vaikystės Sju Mintanas iš savo tėvo mokėsi čigongo meno, kinų medicinos ir kovinių menų. Būdamas keturiolikos metų amžiaus, jis pradėjo savarankišką darbą su pacientais.

Šešiolikos metų Sju Mintanas įstojo į prestižiškiausią Kinijoje Pekino Transporto ir ryšių universitetą. Čia jis studijavo taikomąją matematiką ir kompiuterines technologijas, įgijo inžinieriaus – programuotojo specialybę ir pabaigė aspirantūrą, vėliau stažavosi JAV šiuolaikinių kompiuterinių technologijų centre.

Pabaigęs universitetą, Sju Mintanas grįžo į Chenanio provinciją, kur dvejus metus slapta mokėsi iš savo Mokytojo įvairiose Kinijos šventovėse: Bai Ma šventykloje, Šaolinio vienuolyne, Drakono vartų bei Debesies ir varlės šventyklose. Ilgametė praktika, neblėstantis atkaklumas ir įgimtas talentas padėjo Sju Mintanui per pakankamai trumpą laiką tapti Meistru.

Paklausęs savo Mokytojo patarimo, 1985 metais  Sju Mintanas įstojo į Pekino Universitetą. Laikydamasis Mokytojo nurodymų, studijavo šiuolaikinio mokslo ir technikos pasiekimus, turėdamas tikslą sujungti juos su tradicinės kinų medicinos metodologija.

Baigęs Pekino universitetą Sju Mintanas pradėjo dirbti Kinijos Mokslų Akademijoje ir tuo pat metu tęsė džun juan čigongo sistemos galimybių tyrimus.

1988 metais Sju Mintanas įsteigė Kinijos Džun Juan Čigongo Asociaciją ir buvo išrinktas jos pirmininku.

1991 metais meistras Sju Mintanas pirmą kartą atvyko į Rusiją ir vedė džun juan čigongo mokymus, vykusius tiek Rusijos teritorijoje, tiek ir kitose Rytų Europos šalyse.

1995 metais meistras Sju Mintanas išvyko į JAV ir čia pradėjo vesti džun juan čigongo mokymus.

Jau būdamas žinomu ir autoritetingu čigongo meistru bei gydytoju, 1997 metais Sju Mintanas Čeliabinsko universitete įsteigė Čigongo tyrimų katedrą.

1998 metais Sju Mintanas pradėjo dirbti Pekino ligoninėje ir Kinijos medicinos universitete profesoriumi. Tais pačiais metais buvo išrinktas Džun Juan Čigongo Mokslinių Tyrimų Instituto garbės prezidentu. Po to, kai Ukrainoje buvo įsteigtas Rytų Medicinos Tyrimų Institutas, Sju Mintanas išrenkamas šio instituto viceprezidentu. Taip pat meistras Sju Mintanas paskiriamas vadovaujančiuoju specialistu-konsultantu Pekino Tradicinės Medicinos Universiteto Medicininio Čigongo Tyrimų katedroje.

Veda mokymus įvairiose pasaulio šalyse ir praktikoje demonstruoja džun juan čigongo sistemos bei vaizdinių terapijos galimybes.

Komentuokite ir Jūs!

SUSISIEKITE SU MANIMI ! kielatomas@yahoo.com